به نام آنکه هستی نام از او یافت

من صابر اسکندری هستم مدیرعامل آکادمی کیان استارتر ، این افتخار رو دارم که ازسن ۱۰-۱۲ سالگی وارد دنیایِ استقلالِ کاری شده ام ،کار های متعددی انجام داده ام اما از سن 16 سالگی در کنار تحصیلاتم به صورت جدی مشغول به مطالعه در این حوزه شدم ، کتاب‌های فراوانی در این ارتباط مطالعه کردم و در دوره‌های متفاوتی شرکت کرده‌ام و هم‌اکنون نیز در این دوره‌ها شرکت می‌کنم. با توجه به اینکه در حوزه های مختلفِ کارشناسی و مدیریت فعالیت کرده ام اما باز هم سعی می‌کنم با مطالعه و تحقیق از دنیای مدرنِ مدیریت و بیزینس عقب نمانم.
در طول این سال‌ها افراد فراوانی را در بازار کسب و کار دیده‌ام. مدیران و فروشندگانی که توانستند با دنبال کردن علمِ موفقیت ثرتمند شوند؛ و اشخاصی که بعد از سال‌ها هنوز نتوانسته‌اند کسب و کار کوچکی برای خود دست و پا کنند و هنوز برای دیگران کار می‌کنند.
من معتقدم که امروزه استراتژی های موفقیت، دیگر راز نیستند بلکه موفیقیت یک علم است که خیلی ها آن را نادیده میگیرند و یا در باره آن مطالعه ای نمی کنند.
خیلی موافق این نیستم که در کلاسها و آموزش ها از اینکه چگونه در مدت کوتاهی انسان موفقی شوید حرف بزنم، چون از انگیزش بدون دانش میترسم و ممکن است انسان ها را به حرکت تندتر در مسیر نادرست تشویق کند. یاد گرفتم نمیشود مطلق حرف زد و برای همه فقط یک نسخه ثابت پیچید، چون هر کس بافت و ساختار ذهنی خودش را دارد و من به عنوان مشاور وظیفه دارم به هر شخص طبق ساختار ذهنی خودش راهکار بدهم.
*مدرس تحول فردی و سازمانی
*مشاور فروش و تحلیل رفتار مشتری
*دبیر انگیزشی
*مشاور کسب و کار

صابر اسکندری

مدیر عامل آکادمی کیان استارتر

اعضای تیم آکادمی کیان استارتر

حامد باوفا

مدیر وب سایت و سئو

محمد گنجی

مدیر گرافییست

شایان نژادخیر

مدیر مارکتینگ

پیمان ادیبی کیان

مدیر تحقیق و توسعه

دکتر مونا حضرتی

مشاور مهارت های زندگی
مقایسه
علاقه مندی ها 0
Open wishlist page Continue shopping