به دنبال ارائه دهندگان مشاوره در کسب و کار با سطح بالا هستید؟

سلام من صابر اسکندری هستم مدیرعامل آکادمی کیان استارتر ، این افتخار رو دارم که ازسن ۱۰-۱۲ سالگی وارد دنیایِ استقلالِ کاری شده ام ،کار های متعددی انجام داده ام اما از سن 16 سالگی به دلیل علاقه زیادی که به مدیریت و بیزینس داشتم در کنار تحصیلاتم به صورت جدی مشغول به مطالعه در این حوزه شدم ، کتاب‌های فراوانی در این ارتباط مطالعه کردم و در دوره‌های متفاوتی شرکت کرده‌ام و هم‌اکنون نیز در این دوره‌ها شرکت می‌کنم. با توجه به اینکه در حوزه های مختلفِ کارشناسی، سرپرستی و مدیریت فروش، فعالیت کرده ام اما باز هم سعی می‌کنم با مطالعه و تحقیق از دنیای مدرنِ مدیریت و بیزینس عقب نمانم.
در طول این سال‌ها افراد فراوانی را در بازار کسب و کار دیده‌ام. مدیران و فروشندگانی که توانستند با دنبال کردن علمِ موفقیت ثرتمند شوند؛ و اشخاصی که بعد از سال‌ها هنوز نتوانسته‌اند کسب و کار کوچکی برای خود دست و پا کنند و هنوز برای دیگران کار می‌کنند.
من معتقدم که امروزه استراتژی های موفقیت، دیگر راز نیستند بلکه موفیقیت یک علم است که خیلی ها آن را نادیده میگیرند و یا در باره آن مطالعه ای نمی کنند.
خیلی موافق این نیستم که در کلاسها و آموزش ها از اینکه چگونه در مدت کوتاهی انسان موفقی شوید حرف بزنم، چون از انگیزش بدون دانش میترسم و ممکن است انسان ها را به حرکت تندتر در مسیر نادرست تشویق کند. یاد گرفتم نمیشود مطلق حرف زد و برای همه فقط یک نسخه ثابت پیچید، چون هر کس بافت و ساختار ذهنی خودش را دارد و من به عنوان مشاور کسب و کار وظیفه دارم به هر شخص طبق ساختار ذهنی خودش راهکار بدهم.
مدرس تحول فردی و سازمانی
مشاوره کسب و کار
مدرس دوره های تحلیل رفتار متقابل
مشاور فروش و تحلیل رفتار مشتری
برگزار کننده دوره های تحول فردی در سراسر کشور
دبیر انگیزشی

صابر اسکندری

مدیر عامل آکادمی کیان استارتر

اعضای تیم آکادمی کیان استارتر

صابر اسکندری

مدیرعامل آکادمی کیان استارتر

نت

نناتا

8عغ

نمن

ههات
مقایسه
علاقه مندی ها 0
Open wishlist page Continue shopping